seo pazarlama

Sizi internet aramalarında bilinir kılıyoruz ve müşteri kazandıracak tüm adımları profesyonel bir şekilde planlıyoruz!!

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO):

 • SEO hizmeti ve danışmanlığı, yaygın olarak bilinen adıyla arama motoru optimizasyonu, ürün ve hizmetlere ait projeler kapsamındaki internet sitelerinin arama motorlarındaki arama sorgularında daha üst sıralarda yer alması ve kullanıcılara gösterilmesi amacıyla yapılan faaliyetlerin tümüne verilen isimdir ve dijital pazarlama stratejilerinin en önemli parçalarından biridir.Arama motorlarında üst sıralarda yer almak isteyen firmalar sitenin tasarımı ile birlikte SEO çalışmalarını da birlikte yürütmelidir. Arama motorları tarafından sitelerinizin üst sıralarda görünmesi için yapılan altyapı ve Seo çalışmaları ise tamamen profesyonel bir şekilde yönetilmelidir.

SEO Nasıl Uygulanmalı?

Front-end ve back-end kod düzenlemeleri, arama motoruna yönelik organik bağ kurulumları, firma sitelerine kayıtlar, sunucu tabanlı düzenlemeler, site dışı backlink oluşturma ve içerik yönünden zenginleştirme gibi pek çok farklı yöntem SEO çalışmalarına dahildir.

Bilinçsiz bir şekilde gerçekleştirilen SEO çalışmaları ise internet sayfalarınızı yükseltmek yerine, arama motorlarının en arka sayfalarına gönderebilir. Bu yüzden profesyonel destek alarak sağlam ve etkili bir SEO çalışması yapılması daha uygun olacaktır.

SEO çalışmaları süreklilik ve disiplin isteyen çalışmalar olduğu için kısa sürede en etkili sonuçlar beklemek yerine, bu işi zamana yayarak arama motorlarının ilk sayfalarına giden basamakları tek tek tırmanmanız gerekmektedir. Bu sayede geçici bir başarıdan çok kalıcı ve etkili bir sonuç elde etmiş olursunuz.

Çalışmalarınız sonuç vermeye başladığı zaman ise, kullanıcıların arama motoru kullanarak ürün ve hizmetlerinize yönelik yapmış olduğu aramalarda sayfalarınız en üst sıralarda yer almaya başlamaktadır.

Neden OnPro Medya?

Müşterilerimiz ile birlikte her zaman detaylı bir ihtiyaç analizini çıkartıyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde açıklayacak olan stratejik şekilde belirlenmiş olan anahtar kelimeleriniz doğrultusunda SEO stratejilerini belirliyoruz.

Sizlere sunmuş olduğumuz SEO danışmanlığı kapsamında aynı zamanda internet sitenizin tüm altyapı çalışmalarında da yanınızda yer alıyoruz.

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Arama Motoru Reklamcılığı (Search Engine Marketing) Google, Yandex ve Bing arama motorlarında sponsor reklamlarınızın en uygun biçimde, düşük bir maliyet, en ekonomik geri dönüş ile hayata geçirilmesi için hesaplarınızın optimize edilmesi ve yönetiminin sağlanması işlemleridir.

Türkiye’de aktif olarak internet kullanıcıları tarafından kullanılan pek çok arama motoru bu tür pazarlamayı desteklemekte ve firmanıza SEM yöntemleri sayesinde katkı sağlamaktadır.

Reklamlarınızı oluştururken kalite puanını en üst seviyede tutup (Reklam Sıralaması = Kalite Puanı X Tıklama Başına Maliyet), dönüşüm sağlayacak hedef anahtar kelimeler üzerinde yoğunlaşarak optimizasyonun temelinde yatan minimum girdiyle maksimum satış / çıktıyı hedeflemekteyiz.

Dijital mecralarda arama motoru pazarlaması yapılırken Google reklamları, Bing reklamları, Yandex reklamları ve Google DoubleClick yöntemleri en bilindik ve en verimli dönüş alınan platformlardır.

Başlıca Reklam / Kampanya Modelleri

 • Arama Reklamları
 • GDN (Google Display Network) Görüntülü Reklamları
 • Alışveriş Reklamları
 • Arama (RLSA) ve GDN Remarketing / Yeniden Pazarlama Reklamları
 • Youtube Reklamları (Çevrimiçi Video Reklamları)
 • GSP (Gmail Sponsor Reklamları)
 • Dinamik Remarketing / Yeniden Pazarlama
 • Dinamik Reklamlar

Neden OnPro Medya?

15 yıllık deneyimimizle arama motorlarındaki reklamlarınızı en etkili şekilde optimize ederek, sürekli olarak denetim altında tutuyoruz. Böylelikle yayınlamak istediğiniz reklamlarınızı en uygun maliyet ile yayınlarken, yüksek bir geri dönüşüm oranını sizlere sağlıyoruz.

sosyal medya pazarlaması

Sosyal Medya Reklamcılığına Genel Bakış

Sosyal medya ile ilgili bilinmesi gereken en dikkat çekici nokta, medyanın artık hızlı bir şekilde biçim değiştirerek sosyal medya haline gelmesidir. Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer sosyal platformlar artık yeni bir kişisel ağ yaratabilmeniz için sizlere hizmet vermekte; kullanıcılar ile iletişime geçerek medyanın diğer kanallarından elde edemeyeceğiniz avantajları elde etmenizi sağlamaktadır.

Markalar artık sosyal medya sayesinde kullanıcılarıyla yakın temas kurabilmekte, hedef kitleye doğru yerde doğru zamanda reklamlar yapabilmekte ve marka değerini arttırmaktadırlar. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün basılı mecralardan geriye dönüş oranlarına baktığınız zaman rakamların dijital mecralara kıyasla oldukça düşük olduğunu görürsünüz. Fakat hedef kitleniz ile iletişime geçerek yayınlayacağınız bir sosyal medya reklamından dönüş alabilmeniz daha yüksek bir orana sahiptir.

Şirketinize Ne Gibi Faydalar Sağlıyoruz?

 • Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile etkin ve zamanında reklam gösterimi
 • Kampanya kırılımlarıyla, farklı söylem ve görsellerle etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanması
 • Etkin raporlama ve kampanya yorumlaması

Sayesinde bütçenizi doğru kullanıp reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz. Pazar araştırması yapıyor, kampanyalar ve promosyonlar yaratarak hedef kitlenizi ve sosyal medya hesaplarınızı canlı tutuyoruz. 

Neden OnPro Medya?

OnPro Medya 10 yıllık RTB (Real Time Bidding) deneyimini sosyal medya reklam hesaplarınıza yansıtarak hedeflerinize (KPI) etkin ve emin adımlarla yürümenizi sağlar.

7/24 Hemen Bilgi Al!