web tasarım firmaları web tasarım

Google’da sizi ilk sıralara çıkaracak, mobil uyumlu SEO dostu tasarımlarla profesyonel hizmet sunuyoruz…

Web siteniz, firmanızın kurumsal kimliğinin dijital platformlarda bir yansımasıdır. İnternet ortamında erişilebilirlik ve ticari amaçlarınızın gerçekleşmesi ile birlikte mevcut müşteri portföyünüzü de geliştirmeniz için kullanabileceğiniz en etkili yöntem web sitenizdir.

Tasarım konusunda A’dan Z’ye titiz bir şekilde ilerlediğiniz takdirde, ziyaretçilerinizin potansiyel müşterileriniz olma olasılığını fazlasıyla yükseltmiş olursunuz. Günümüzde pek çok tüketici ziyaret ettiği sayfalardan alışveriş yapmadan önce mutlaka web tasarım konusuna dikkat etmektedir.

web tasarım firma

Google’da Yeni Müşterilere Erişimeniz İçin

NELER YAPIYORUZ?

  • Profesyonel Web Tasarımı
  • SSL(Güvenlik) Sertifikası
  • Kurumsal Mail Adresleri
  • Google Reklam Kurulumu
  • Web Sitesi İçerik Yönetim Paneli
  • Logo Tasarımı
  • Sınırsız Trafik Alanı
  • Barındırma Hizmeti
  • Alan Adı Tescili
  • Tr Domain Tescili

Firmanızı internette en iyi şekilde temsil ediyoruz! Yeni müşterilere erişme imkanını 15 yıllık tecrübemizle en iyi şekilde Sizlere sunuyoruz.

Bizimle görüşmeden kesinlikle karar vermeyin!

web sitesi tasarımı yapan firmalar

web tasarım yapan firmalar

Web Tasarımı Süreklilik İsteyen Bir İştir!

İyi bir tasarıma sahip olmanız, sizlerin güvenilir bir marka olduğu izlenimini de bırakacağı için ziyaretçileriniz kısa süre içerisinde sizlere yeni müşteriler olarak dönecektir. İnsanların dikkatini dağıtan ve ihtiyaçlarına ulaşmakta zorluk çektikleri web tasarımları, ziyaretçilerinizin sitenizde daha kısa süre durmasına ve sizi tekrar ziyaret etmemesine yol açabilmektedir.

Web tasarımı aynı zamanda süreklilik isteyen bir iştir. Genel konseptinizin planlanması ve oluşturulmasından sonra mutlaka özgün ve güncel içerikler ile siteniz sürekli olarak ayakta tutulmalıdır. Ziyaretçilerinizin ilgisini çekebilecek, ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgiyi aktarabileceğiniz içerikler aynı zamanda arama motorları tarafından da değer görmektedir.

Mobil cihazların günümüzde neredeyse masaüstü bilgisayarlardan daha fazla kullanılmasından dolayı ise artık mobil platform uyumu web tasarım süreçlerinde olmazsa olmaz bir adım oluyor. Ziyaretçilerinizin web sitenizi mobil cihazlar üzerinden görüntülediklerinde çeşitli hatalar ile karşılaşmaları ve tasarımınızın mobil cihazlar ile uyumlu olmaması sizin adınıza büyük bir kayıp olacaktır.

Bu sebeple web tasarımının en önemli adımlarından birisi artık mobil uyumlu olmasıdır. Mobil uyumlu web tasarımları sayesinde asla azımsanmayacak boyutta olan büyük bir kullanıcı kitlesine hitap edebilirsiniz.

web tasarım yapan firmalar

Neden OnPro Medya?

Sayfanızın genel bir konseptini belirleyerek, giriş sayfanızdan bütün alt sayfalarınıza kadar konsepte ait tasarımlar ile bir bütünlük içerisinde Web sayfalarınızı tasarlıyoruz.

Tasarımlarınız sona erdikten sonra ihtiyacınız olabilecek tüm işlemleri Web sayfanız üzerinden giderebiliyorsunuz. Sayfalarınızı ayrıca tamamen arama motorlarına optimize edilmiş şekilde tasarladığımız için müşteri kitlenizi genişletmenizde yardımcı oluyoruz.

Web tasarım yapan firmalar arasında bizden fiyat teklifi almadan kesinlikle karar vermeyin!

Neden OnProMedya?

Web Tasarım Fiyatlarınıza neler dahil?

Web sitenizin daha sağlıklı biçimde yayınlanabilmesi için gerekli olabilecek herşey (hosting, tasarım, yönetim paneli, eposta) fiyatlarımıza dahildir. Standart kurumsal paketlerde yıllık yenileme hosting bedelleri; Mini Paket 250 TL, Ekonomik Paket 350 TL, Standart Paket 450 TL ve Premium Paket 600 TL. Yenileme ücreti web site bakımı, hosting, e-posta hesapları ve teknik desteği kapsamaktadır. Belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir.

Fiyatlar neden bu kadar uygun?

Yazılımlarımızı web paket haline getirdik ve zamandan kazandık. Böylelikle maliyeti düşürerek sizlere aynı kalitedeki web siteyi daha ucuza alma imkanı sağladık.

Web Sitem ne zaman yayında olur ve Google’da görünür?

Özel yazılım projesi değil ise web paketinizi maksimum 3 iş günü sonunda yayına alıyoruz. Web sitenizi yayına alır almaz google’a bildiriyoruz. Google sitenizi en geç 1-2 hafta kadar sonra göstermeye başlıyor.

Web sitemi kendim yönetebilir miyim, bilgilerimi kendim güncelleyebilir miyim?

Yazılımlarını yapmış olduğumuz tüm web siteler ve eticaret paketleri tamamen yönetim panellidir.Yönetim paneli ile tüm içeriklerinizi hiçbir yardım almadan kendiniz kolayca güncelleyebilir, web sitenizi yönetebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda tabiki ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır.

Sizden aldığım web tasarım hizmetinin garantisi var mı?

OnProMedya olarak verdiğimiz tüm hizmetlerimiz garantilidir. 3 gün içerisinde hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde aldığınız tüm hizmetler sonlandırılıp sorgusuz sualsiz paranızı iade ediyoruz.

En İyi Web Tasarım Firması

Web tasarım, web yazılım nedir?

Web tasarım, web sitenizin görünen ön yüzünün kodlama işlemidir. Web yazılım ise basit bir ifadeyle web sitenizde bulunan butonların ne yapacağı ile ilgili geri plan işlemlerinin tümünün genel adlandırmasıdır diyebiliriz.

Bazı Referanslarımız

alphatechnologies
alpine
antaswiss
bigbelly
bode
clearblue
concras
creotecc
dagitim
dalin
datub
different
7/24 Hemen Bilgi Al!