Firmanıza ait tüm yazılım süreçlerinizi profesyonel yazılım mühendis ve uzman kadromuzla birlikte yönetin…

OnPro Medya ailesi olarak, gerek mevcut, gerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz yazılım çözümleri ile öncelikli amacımız müşterilerimizin kurumsal yapılarını güçlendirerek, operasyonel işleri dijital dünyaya taşıyarak kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır. Bu misyonu gerçekleştirirken müşterilerimizin ihtiyaçlarını en güncel teknolojileri kullanarak çözmeyi ve başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. OnPro Medya, kurumların ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz eder. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu sistem ve uygulamaları optimum düzeyde geliştirir. Bu görevi alanında uzman, sertifikalı ekipler ile gerçekleştirir.

Kurumlara özel yazılım geliştirme sürecimizi OnPro Medya metodolojisi ile yönetmekteyiz. OnPro Medya olarak mobil, web, intranet uygulamalarından desktop uygulamalarına kadar her platforma yönelik uygulamalar geliştirerek müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

Bütün bu hizmetlerimizin yanında tasarımdan, arama motoru optimizasyonuna ve dijital pazarlamaya kadar uçtan uca paket çözümlerimiz ile yazılım geliştirme hizmetinin yanında bütün sorunlara çözüm üretmekteyiz.

OnPro Medya; ağırlıklı olarak .Net Platformu üzerinde yazılımlar geliştirmektedir. Bunun yanında iOS ve Android platformlarında da mobil uygulamalar ve yine bu konsepte bağlı olarak Windows Store uygulamaları geliştirmektedir. Ortalama 15 yıllık sektör deneyimine sahip olan mühendislerimiz, OnPro Medya methodolojisi ışığında birçok kurumsal projeyi başarıyla hayata geçirmiştir.

Proje ihtiyaçlarına göre şekil alabilen ve bu sayede esnek bir organisyona sahip olan OnPro Medya yazılım mühendisleri, OnPro Medya üzerinde belirtilen tüm adımları, tüm projelerinde eksiksiz uygular.

Piyasa şartlarının dayattığı gerçekler ne olursa olsun, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden kaliteli kod üretmeyi kendisine ilke edinmiş olan OnPro Medya, bir çok kurumsal firmanın kritik entegrasyonlarında görev almıştır. Yazılım geliştirme sürecine, zaman ve güvenlik açısından hayati katkı sağlayan OnPro Medya Enterprise Library ürünü tüm geliştirme süreçlerinde en büyük yardımcımızdır.

Müşterilerinin anlık müdahale edebilmeleri ve tüm süreci anlık olarak takip edebilmeleri adına kullanımlarına sunulan proje yönetim sistemi ile tamamen şeffaf bir yazılım geliştirme süreci oluşturan OnPro Medya, projelerini müşterileri ile birlikte yönetir. Bu sayede müşterilerimiz dilediği zaman projelerinin hangi aşamada olduğunu takip edebilirler.

Gelişen teknolojiyi takip edebilmek için sürekli olarak eğitimlere katılan OnPro Medya ekipleri birbirinden değerli bir çok sertifikaya sahiptirler. Bu şekilde tecrübelerimizi gelişen teknoloji ile harmanlayarak müşterilerimize en güncel teknolojileri, en düşük maliyetler ile sunarız.

Windows Uygulama Geliştirme

Windows uygulamalarının geliştirilmesi günümüzde pek çok farklı platformda kullanılmakta olan Windows uygulamalarının daha yaygın şekilde kullanılabilmesi için önemlidir. OnPro Medya olarak Windows uygulamaları arasında yer alan Windows Phone Application başta olmak üzere diğer tüm platformlarda uygulamalarınızı geliştirmeniz için sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

Web Uygulama Geliştirme

Farklı sektörlerde faaliyet göstermekte olan şirketlere, iş stratejileri doğrultusunda, yatırımlarını gelire dönüştürecek özel uygulamalar geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin farklı sektörlerden olması ve her müşterimizin ihtiyaçlarının farklı yönde olmasından dolayı, müşterilerimiz ile doğrudan yakın temas kurarak öncelikle web uygulama geliştirme konusunda gerekli stratejileri belirleyerek çalışmalarımıza başlıyoruz.

Sitecore Geliştirme

Sitecore içerik yönetimi, yenilikçi ve esnek teknolojisi ile dijital imajınızı kolay bir şekilde yaratmanızı ve yönetmenizi sağlıyor. Entegre biçimdeki dijital pazarlama araçları, detaylı şekilde kişiselleştirilebilme özelliği, mobil istemci desteği ve yüzlerce modülü ile orta ve yüksek ölçekli şirketlerin ilk tercih ettiği platform arasında yer alıyor.

Mobil Uygulama Geliştirme

İnsanlar artık teknoloji çağından beklenti olarak iki ayrı konuya ihtiyaç duyuyorlar bunlar; kolaylık ve hız. Firmaların, ürün ve hizmetlerini kolay yoldan ulaştırabilmeleri ise en temel ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Bu sebeple mobil cihazlar günümüzde giderek yükselmeye devam ediyor. Masaüstü cihazları geçecek sayıda kullanıcıya ulaşmaları ve internete istenilen her yerden erişilebilmesi ise mobil cihazların tercih edilmesindeki en temel sebepler arasında yer alıyor.

Sizler için geliştirdiğimiz hizmete hazır ve özelleştirilebilir paket uygulamalarımız:

OnPro Medya CMS

Content Management System (CMS) günümüz web uygulamalarının olmazsa olmazı! OnPro Medya CMS, esnek, performanslı ve güvenli yapısıyla, kompleks web uygulamalarının arkasında önemli rol oynuyor.

OnPro Medya Enterprise Library

Uluslararası standartlarda geliştirilmiş olup, güvenlik ve performans konularında şaşırtıcı sonuçlar vermenin yanı sıra, proje sürecini ciddi bir şekilde kısaltarak maliyetleri düşürür.

OnPro Medya E-Commerce

Günümüzün sanal ticaret platformlarında optimum çözümü elde etmek için geliştirilmiş olan OnPro Medya eCommerce ürünü her sektör için kullanıma hazır.

yazılım firması

yazılım uzmanı

7/24 Hemen Bilgi Al!